Referencje

„Pani Marcelina wykonała dla nas tłumaczenie konsekutywne. Wywiązała się z zadania znakomicie, dzięki czemu Gala Grandpress przebiegła bez komplikacji.”

Andrzej Skworz, prezes Press Sp. z o.o. sp.k.

„Tłumaczenie został ozrealizowane w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób. Pani Marcelina była świetnie przygotowana do swojej pracy. \ Zakres tematyczny konferencji był bardzo złożony, a dostęp do materiałów ograniczony, jednak mimo to tłumaczka była doskonale przygotowana do swojej pracy. Pragnę również podkreślić, że p. Marcelina jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej, ogromnych kwalifikacjach językowych oraz dużych zdolnościach interpersonalnych. Z całą odpowiedzialnością możemy zarekomendować usługi p. Marceliny Bochyńskiej-Graczyk wszystkim, którzy potrzebują rzetelnych i profesjonalnych tłumaczeń na najwyższym poziomie.”

EVART Ewa Brzezińska

„Pani Marcelina wykonała dla nas tłumaczenie ustne, które wymagało znajomości terminologii technicznej z zakresu maszyn i urządzeń budowlanych. Do zlecenia podeszła profesjonalnie i wywiązała się z niego bez zarzutu. Bardzo dobry i miły kontakt z Panią Marceliną, jej wysokie kompetencje i ogólna solidność sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego tłumaczenia i liczymy na dalszą współpracę.”

LIDARIA BiuroTłumaczeń

„Tłumaczenie wykonane przez Panią Marcelinę spotkało się z uznaniem wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu.”

Bartosz Nowicki, symultaniczne.pl

„Pani Marcelina była znakomicie przygotowana do tłumaczenia i wykonała je z należytą starannością. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i chętnie skorzystamy z usług Pani Marceliny w przyszłości.”

Talktome.pl centrum tłumaczeń ustnych

„ Nasza współpraca układała się pomyślnie, a Pani Marcelina wykazywała entuzjazm i chęć rozwoju. Pani Marcelina posiada predyspozycje i odpowiednie kwalifikacje konieczne w pracy tłumacza. Szczerze polecamy współpracę z Panią Marceliną, gdyż jest to osoba kompetentna, która lubi wyzwania i zawsze z uśmiechem dąży do celu.”

ABC Tłumaczenia Małgorzata Panasiuk

„Pani Marcelina Bochyńska-Graczyk zrealizowała dla nas wymagające tłumaczenia, których jakość całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Profesjonalne podejście do tłumaczeń biznesowych.”

Wojciech Konefał, ARIOR Barcelona Sp. z o.o.

„ Pani Marcelina zrobiła dla nas bardzo dobre tłumaczenie, które dokładnie oddawało charakter wskazówek, które chcieliśmy przekazać szkolonym przez nas klientom. I wykonała je w umówionym terminie. Serdecznie polecam.”

Mateusz Ostrowski, Chudzik Ostrowski Szkolenia